ARNAVUTLAR
   
 
  MEDYA
TELEVİZYON RTK Kosova Radyo Televizyonu Gnde 5 dakika Trke haber ve haftalık 30 dakikalık magazin yayını yapıyor. Eutelsat W2 16 degrees East Frequency: 12633 Polarity: Vertical FEC: 1/2 Symbl Rate: 4.883 Prishtine Tel: 044-500-326 Fax:38-235-336 www.rtklive.com Radio Blues Sky Sheshi Nns Terez, Prishtine Tel. 38-518-121 www.blueskylive.com RTV 21 Pallati i Mediave-Aneksi, Prishtine Tel 44-120-121 Fax 38-241-522 Email: na21na@hotmail.com www.radio21.net KTV Koha Vision Pallati i Radios, Prishtine Tel 38-248-051 Fax 38-226-442 Email: tbinishi@yahoo.com www.live.koha.net Top Channel www.top-channel.tv Albanian Radio Television http://rtsh.sil.at/ RADYO Radio Tetova http://www.radiotetova.tk Radio Diaspora http://www.radiodiaspora.net Radio Dashuria http://www.radiodashuria.com Radio BLUE SKY www.blueskylive.com Revista - Oferta Suksesi www.ofertasuksesi.com Radio KOSOVA www.radio-kosova.com GAZETE İNTERNET MEDYA Albanian Daily News (in albanian and english) http://www.albaniannews.com/ Koha Jone - daily http://www.kohajone.com/ Zeri i Popullit - daily http://www.zeripopullit.com/ Shekulli - independent albanian daily http://shekulli.com.al/ BBC in Albanian http://www.bbc.co.uk/albanian/ Albinfo http://www.albinfo.com/
facebookarnavutlar.tr.gg
 
KURULUŞ:27.02.2010


More Cool Stuff At POQbum.com


 

Reklam
 
 
Bugün 3 ziyaretçi (37 klik) kişi burdaydı!
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=
ARNAVUTLAR